Půjčovní řád

Půjčovní řád

Půjčovní řád

Milé dámy,
za zkoušku svatebních  šatů vám účtujeme poplatek ve výši 500,-Kč ve všední dny, v sobotu pak 600,-Kč.  Chráníme tak naše modely před zbytečným zkoušením a opotřebováním jen pro něčí potěchu oka a focení pro sociální sítě. Šaty se zkouší většinou na spodní prádlo, někdy i na holé tělo, proto je třeba je po zkoušení prohlédnout a odstranit pot, event. jiné znečištění, přišít uvolněná poutka či knoflíčky.  Věříme, že se naše opatření setká s vaším pochopením, že nechcete si půjčovat nebo kupovat zbytečně osahané šaty.

 1. Na výběr šatů je třeba se předem objednat. Můžete se objednat telefonicky na tel. čísle +420 731 706 339, emailem: lgmstudio@seznam,cz nebo prostřednictvím rezervačního systému na Facebooku.
 2. Standardní čas zkoušení je 60 minut. 
 3. Pokud si přejete zkoušku delší, je třeba čas upřesnit při objednávce. Pokud si přejete zkoušku s podáváním sektu či prosecca je za 1 láhev účtován poplatek 200,- Kč. Nealkoholické nápoje jsou zdarma.
 4. Na zkoušku si vezměte prosím tělové nebo světlé prádlo a přijďte bez makeupu.
 5. Pokud si vyberete šaty a dojde k závazné objednávce šatů, poplatek za zkoušení nebude účtován.
 6. Poplatek za zkoušku platíte pouze jednou, krejčovská zkouška a zkouška před svatbou jsou zdarma.
 7. Při závazné rezervaci svatebních šatů platíte nevratnou zálohu v minimální výši 5.000,- Kč, u společenských šatů je záloha 1.000,- Kč .
 8. Doplňky – závoj, ozdoby do vlasů a podobně nejsou součástí svatebních šatů a platíte za ně zvlášť.
 9. Při změně termínu svatby Vám zálohu uznáme na nový termín.
 10. Model můžete vyměnit za jiný do měsíce od podepsání smlouvy.
 11. Šaty pronajímáme čisté, vyžehlené, je-li třeba i upravené na míru. Při pronájmu modelu je třeba si uvědomit fakt, že jde o pronájem, nikoliv prodej nového zboží.
 12. Šaty jsou pronajímány na smluvenou dobu, standardně jsou určeny na jeden víkend.
 13. Měsíc před svatbou vás telefonicky kontaktujeme k domluvení data krejčovské zkoušky.
 14. Na krejčovskou zkoušku je třeba si vzít s sebou boty a tělové prádlo. Upozorněte nás na svá individuální přání a sdělte nám vše, co ohledně zakázky potřebujete.
 15. Je velmi důležité, aby si nevěsta šaty vyzkoušela po úpravách, na druhé krejčovské zkoušce.
  Na případné nedostatky je třeba nás upozornit hned, na pozdější reklamace nebude brán zřetel. V případě, že nebude třeba doúprava, je čas druhé krejčovské zkoušky zároveň časem výdejním. V opačném případě Vám doúpravy provedeme na počkání nebo dle vzájemných možností a domluvy.
 16. V ceně částky za půjčení se počítá s běžným ušpiněním, prachem na vlečce, make-upem. Za šaty hnědé až černé z mokrého exteriéru je účtováno 2.000,- Kč za nadměrné znečištění. Upozorňujeme, že fleky od ovoce, smůly, pneumatik, svatebních bublifuků, pampelišky a některých druhů trav, nejdou vyčistit.
 17. V ceně za půjčení není poškození modelu. Výše případné úhrady poškození se určuje dle rozsahu poškození svatebních šatů. Jsou-li šaty opravitelné, platí zákazník zvlášť materiál a zvlášť krejčovskou práci 500,- Kč/hod.
 18. Jsou-li šaty zničeny neopravitelně, hradí zákazník jejich prodejní maloobchodní cenu sníženu o částku zaplacenou na půjčovném.
 19. Za ztrátu firemního vaku se účtuje 500,- Kč.
 20. Za nedodržení termínu návratu šatů se účtuje 2.000,- Kč/den.