Půjčovní řád

Půjčovní řád

Půjčovní řád

Milé dámy,
Za svatební a společenské šaty se platí poplatek za zkoušení. Tento krok není proti Vám, nýbrž pro Vás. Je potřeba chránit naše luxusní modely před zbytečným zkoušením a opotřebováním jen pro něčí potěchu oka a focení pro sociální sítě, bez úmyslu si je skutečně pořídit. Věříme, že se naše opatření setká s vřelým přijetím a pochopením, že nechcete si půjčovat nebo kupovat zbytečně osahané šaty.


Vaše LGM

 1. Na výběr šatů je třeba se telefonicky nebo e-mailem objednat.
 2. Standardní čas zkoušení je 60 až 100 minut.
 3. Čas, na který jste objednáni, může být z provozních důvodů posunut.
 4. Zkoušení šatů je zpoplatněno částkou 300,- Kč ,od pondělí do pátku. V sobotu a mimo otvírací dobu 500,- Kč. Modely se zkoušením špiní a opotřebovávají a naším cílem je uchránit Vaše svatební šaty nadměrného opotřebení.
 5. Pokud si  nevěsta vybere šaty a dojde k závazné objednávce šatů bude poplatek započten do ceny za půjčení nebo koupi šatů.
 6. Poplatek 300,- Kč se neplatí při krejčovské zkoušce a zkoušce před svatbou.
 7. Doplňky je třeba k šatům vybírat rovnou, chráníte tím své šaty. K do výběru doplňků vám šaty přineseme k náhledu. Je třeba se rovnou informovat i na doporučenou výšku podpatku.
 8. Při závazné rezervaci svatebních šatů platíte nevratnou zálohu 8.000,- Kč, u společenských šatů je záloha 2.000,- Kč .
 9. Při změně termínu svatby Vám zálohu uznáme na nový termín.
 10. Model můžete vyměnit za jiný do měsíce od podepsání smlouvy.
 11. Šaty pronajímáme čisté, vyžehlené, je-li třeba i upravené na míru. Při pronájmu modelu je třeba si fakt, že jde o pronájem, nikoliv prodej nového zboží, uvědomit.
 12. Šaty jsou pronajímány od čtvrtku/pátku do pondělí 12.00 hod. Jsou pro Vás standardně určeny na jeden víkend.
 13. Šaty jsou pro Vás upravovány v týdnu Vaší svatby. 14 dnů před svatbou Vás telefonicky kontaktujeme k domluvení data krejčovské zkoušky.
 14. V případě blokace šatů na dva víkendy je námi cena řešena a navržena individuálně dle sezóny, modelu a termínu.
 15. Na krejčovskou zkoušku je třeba si vzít s sebou střevíčky a prádlo. Upozorněte nás na svá individuální přání a sdělte nám vše, co ohledně zakázky potřebujete.
 16. Je velmi důležité, aby si nevěsta šaty vyzkoušela po úpravách, na druhé krejčovské zkoušce.
  Na případné nedostatky je třeba nás upozornit hned, na pozdější reklamace nebude brán zřetel. V případě, že nebude třeba doúprava, je čas druhé krejčovské zkoušky zároveň časem výdejním. V opačném případě Vám doúpravy provedeme na počkání nebo dle vzájemných možností a domluvy.
 17. Čas výdeje šatů na svatbu může být z provozních důvodů posunut.
 18. V ceně částky za pronájem se počítá s běžným ušpiněním, prachem na vlečce, make-upem. Za šaty hnědé až černé z mokrého exteriéru je účtováno 2.000,- Kč za nadměrné znečištění.
 19. V ceně za pronájem není poškození modelu. Výše případné úhrady poškození se určuje dle rozsahu poškození svatebních šatů. Jsou-li šaty opravitelné, platí zákazník zvlášť materiál a zvlášť krejčovskou práci 500,- Kč/hod.
 20. Jsou-li šaty zničeny neopravitelně, hradí zákazník jeho prodejní maloobchodní cenu sníženu o částku zaplacenou na půjčovném.
 21. Za ztrátu firemního vaku se účtuje 500,- Kč.
 22. Za nedodržení termínu návratu šatů se účtuje 2.000,- Kč/den.

Všechny ceny zde uvedené jsou včetně DPH.